27" LED ASUS VG27AQ5A
Kód: RD017448
discount-0
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Herní  monitor - Fast IPS, 2560 × 1440 (QHD), antireflexní, LED, až 210 Hz, Adaptive-Sync (AMD FreeSync Premium), HDR10, Extreme Low Motion Blur, 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI
Detailní informace
Detailní popis produktu
Herní monitor 27" LED ASUS VG27AQ5A
ASUS TUF VG27AQ5A Vlastnosti Úhlopříčka: 27 palců Rozlišení: 2560 × 1440 (QHD) Poměr stran: 16:9 Typ panelu: Fast IPS Povrch displeje: Antireflexní Podsvícení: LED Úhel pohledu (CR?10): 178°/178° Jas (typ.): 300 cd/m2 Kontrastní poměr (typ.): 1300:1 Přesnost barev: 130% sRGB, 95% DCI-P3 Počet barev: 10bit (1073,7 milionů) Rozteč pixelů: 0,233 mm Funkce a technologie Obnovovací frekvence: až 210 Hz Doba odezvy: 1 ms (GTG), 0,3 ms (min.) Technologie VRR: Adaptive-Sync (AMD FreeSync Premium) HDR podpora: HDR10 Flicker-Free technologie: Ano ELMB Sync (Extreme Low Motion Blur): Ano Zvuk Reproduktory: 2 × 2 W Konektory DisplayPort 1.4 (HBR2): 1× HDMI 2.0: 2× USB 3.2 Gen 1 Type-C (Service Port): 1× Sluchátkový výstup: Ano Napájení Spotřeba energie: <20,8 W Úsporný režim: <0,5 W Vypnutý režim: <0,3 W Napětí: 100–240 V, 50/60 Hz Rozměry a hmotnost Rozměry (Š × V × H): 61,5 × 45,5 × 21,4 cm Rozměry bez stojanu (Š × V × H): 61,5 × 36,7 × 5,4 cm Hmotnost: 5,0 kg (s podstavcem), 4,2 kg (bez podstavce) VESA montáž: 100 × 100 mm Odkaz na oficiální web https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg27aq5a/