27" ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
Kód: RD002658
discount-0
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Herní monitor - Fast IPS, LED, Quad HD 2560 × 1440, 16:9, 260 Hz, 1x DisplayPort 1.4 , 2x HDMI, Low Blue Light, 1 ms, pivot, nastavení výšky 0-130 mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Herní monitor 27" ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
TUF Gaming VG27AQML1A Gaming Monitor 27-inch, QHD (2560x1440), Overclock to 260Hz (native 240Hz), ELMB Sync, Freesync Premium™, 1ms (GTG), Variable Overdrive,100% sRGB, DisplayHDR™ 400 *HDR10 * Flicker-free *GameVisual *Color Temp. Selection (4 modes) *GamePlus *HDCP *Extreme Low Motion Blur : Yes *ELMB Sync *VRR Technology (Adaptive-Sync) *Shadow Boost *DisplayWidget, DisplayWidget Center *Low Blue Light Typ obrazovky: Fast IPS Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 27 Rozlišení: 2560 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.233 mm Obnovovací frekvence [Hz]: 260 Hz Poměr stran: 16:9 Povrch displeje: Non-Glare Jas [cd/m2]: 400 Kontrast: 1000:1 Odezva [ms]: 1 ms (GTG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178° Počet barev: 1073.7M (10 bit) Reproduktory: 2W x 2 Konektory: *DisplayPort 1.4 x 1 *HDMI (v2.0) x 2 *USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A *Earphone Jack *PC Audio Input Napájení: 100-240V, 50/60Hz Spotřeba [W]: < 26 W Stand By režim [W]: < 0.5 W Montáž na zeď: 100x100 mm Naklápění monitoru: *Tilt (+20° ~ -5°) *Swivel (+20° ~ -20°) *Pivot (+90° ~ -90°) *Height Adjustment: 0~130 mm Barva: černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614.9 x 533.9 x 213.8 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614.9 x 366.5 x 54 mm Hmotnost [kg]: 4.1 Kg/ 6.4 Kg Záruka: 36 měs. https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg27aqml1a/